Skriv eller ring, så lægger vi en plan

Tag fat i os her

Uanset om du har et konkret projekt i hånden eller ej, er du altid velkommen til at ringe eller skrive til os. Så giver vi et tilbud eller svar på dine spørgsmål.

Kontakt os

smartphone  97 38 17 48
email  kontakt@spjaldentre.dk

CVR-nummer: 31 16 69 26

Find os

Spjald Entreprenørforretning as
Bækvej 2
6971 Spjald

Find vej

Hvem skal du have kontakt til?

Ledelse

Ove Kristensen

Stifter

smartphone  20 80 03 01
email  ove@spjaldentre.dk

Nicolas Anneberg

Direktør / Projektleder

smartphone  40 11 06 26
email  nicolas@spjaldentre.dk

Alexander Andreasen

Partner / Projektleder

smartphone  23 95 06 61
email  alexander@spjaldentre.dk 

Kontor

Torben Korsgaard Kristensen

Tilbudsleder / Bygningskonstruktør

smartphone  29 62 10 75
email  torben@spjaldentre.dk

Bjarke Gildbjerg Kristensen

Formand / Aut. kloakmester

smartphone  22 89 98 49
email  bjarke@spjaldentre.dk

Jonathan Andreasen

Projektleder / Aut. kloakmester

smartphone  22 88 24 03
email  jonathan@spjaldentre.dk

Lene Albertsen

Kontormedarbejder

email  lene@spjaldentre.dk

Lone Anneberg

Kontormedarbejder

email  lone@spjaldentre.dk

Karen Lisbeth Riiskjær

Kontormedarbejder

email  klr@spjaldentre.dk

keyboard_arrow_up